مرکز سلامت روان کانون هستی

اگر به دنبال تغییری با ما همراه باش

ما می‌توانیم با آموزش دیدن

محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی

۶ جلسه

اطلاعات بیشتر

۱ جلسه

اطلاعات بیشتر

۵ جلسه

اطلاعات بیشتر

۱ جلسه

اطلاعات بیشتر

۶ ماه

اطلاعات بیشتر

۸ جلسه

اطلاعات بیشتر

درباره کانون هستی

در سال ۱۳۹۴ اولین کارگاه مهارتی در زمینه کسب مهارت های زندگی و مهارت های رشد شخصیت، در کانون هستی برگزار شد و تا امروز شرکت کننده های بسیاری با مفهوم رابطه و خود آگاهی، اهمیت روابط، تقویت مهارت بین فردی، کسب مهارت حل مسئله و تفکر خلاق، رشد استعدادها و توانایی ها و….. آشنا شدند.

ما برای هر کاری نیاز به آموزش داریم، بالاخص برای زندگی

کدامیک از ما برای کسب مهارت در زندگی “آموزش” دیدیم؟
ما داریم زندگی رو بدون مهارت میگذرونیم… میدونید مثل چی میمونه؟
مثل این میمونه که بدون آموزش دیدن و مهارت، شروع به آشپزی کنید، چی میشه؟ کلی وقت و انرژی صرف میکنید، کلی مواد اولیه دور ریخته میشه، کلی کلافگی و خستگی براتون میاره؛ و در نهایت اونی نمیشه که شما میخواستید…
پس میشه گفت با کسب مهارت های زندگی و صرف انرژی و وقت گرانبهامون برای آموزش دیدن، ثانیه ها و لحظه های زندگیمون با کیفیت تر میشن؛ و در نهایت همونی میشه که ما میخواستیم…

photo-happy-to-profile-9
برای شرکت در کارگاه استارت از کجا شروع کنیم؟

مدرس دوره ها

مربی تمامی دوره ها جناب آقای آرش متقیان هستند؛

 

آخرین مقالات ما

اگر دوست دارید تجربیات شرکت‌کنندگان کارگاه ها رو ببینی اینجا کلیک کنید

۱

اولین تفاوتی که در کانون هستی لمس میشود این است که شما در کارگاهی حقیقی شرکت می‌کنید، یعنی عملا بر روی روان خودتان کار می‌کنید و غالب دوره ها مثل کلاس های سنتی که معلم فقط تدریس میکند نیست و عملآ آچار به دست می‌شوید و درگیر کار عملی و تحلیلی بر روی روان خودتان خواهید شد که این کار بسیار جذاب است.

۲

تفاوت دیگر با سایر مراکزی که برای سلامت روان شما تلاش می‌کنند این است که در کانون هستی رویکرد های متنوعی برای آموزش، ایجاد خودشناسی و خوآگاهی وجود دارد که افراد بتوانند مسائل خود را با رویکرد های متفاوتی حل کنند.

۳

معمولا در جلسات روانشناسی یا آموزشی مشاور یا استاد با استفاده از یک یا دو رویکرد روانشناسی به شما کمک خواهند کرد؛ اما در کانون هستی شما با هشت رویکرد به‌روز دنیا آموزش می‌بینید و تمرین انجام می‌دهید. روش ما برای بهبود ارتباطات بین فردی و مهارت‌های نرم، افزایش بهره وری، افزایش توان در حل مسائل، تقویت مهارت های اجتماعی و مدیریت افکار مزاحم اضطراب و استرس، رفع موانع درونی و بالا بردن اعتماد به نفش و عزت نفس و افزایش آرامش در زندگی و کار به شما کمک خواهد کرد.

۴

تفاوت دیگر کارگاه های ما در این است که کانون هستی به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی با ابزاری مثل بازی ،یاد بگیرید .یعنی ما با انجام بازی های تعاملی، تمرینات فردی و گروهی، مسائل پیچیده علمی را برایتان باز می‌کنیم و این روش تغییر و رشد را برای شما آسان می‌کند.

۵

آموزش در کانون هستی توسط آقای آرش متقیان صرفا از طریق روش‌های سنتی که در مراکز آموزشی مشاهده کردید انجام نمیشود؛ بلکه با تکنیک های به روز آموزشی تلاش بر این است که شرکت کنندگان در کارگاه ها به صورت عملی وبسیار ساده با عمق مفاهیم روانشناسی آشنا شوند.

۶

مربی کانون هستی از سال ۸۸ تا به حال مشغول فعالیت در این زمینه هستند و در هیچ کجا تبلیغی برای ثبت‌نام در کارگاه های کانون هستی انجام نشده است! همانطور که خود شما احتمالا با معرفی یکی از دوستان خود با کانون هستی آشنا شده‌اید.

شاید جالب باشد بدانید که در این سال‌ها صدها نفر در کارگاه ها شرکت کرده اند اما حتی یک کارت ویزیت هم به قصد تبلیغ خدماتمان چاپ نکرده ایم چرا که عمیقا معتقدم بهترین تبلیغ ،نتیجه کارگاه ها است. یعنی رشد و آرامش همون عزیزی که شما ازشون پرسیدید جدیدا چی شده فرق کردی ! آرامشت بیشتر شده! و این صادقانه ترین راه معرفی کانون هستی است .